Obchodní prostory 85 m²

Obchodní prostory – celých 85 m² jen za 17 850 Kč/měsíc (210 Kč/m²/měsíc)

Obchodní nebytové prostory ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci o velikosti 85 m² jsou přístupné hlavním vchodem přes chodbu přímo z ulice, nebo přes sousedící showroom s čalouněným nábytkem. Součástí obchodních prostor je, sociální zařízení, veškeré sítě a parkování zdarma před budovou a v blízkém okolí!

Obchodní prostory se nacházejí na rušné hlavní ulici Selská 63 v centru městské části Brno-Maloměřice. Okna jsou plastové, vstupní část z ulice je tvořena hliníkovými dveřmi. Podlahu tvoří na toaletách dlažba, na chodbách dlažba. Radiátory jsou deskové. Rozvody plynu a elektřiny jsou zavedeny. 02 a UPC pro internet je funkční. Parkování je přímo před objektem. V blízkosti nebytového prostoru se nachází radnice, hotel, restaurační zařízení, potraviny, zastávka městské hromadné dopravy, mateřská a základní škola a další.

Kancelářské prostory jsou vhodné jako showroom, prodejna, obchodní kancelář, sklad, apod.

Kontaktujte nás e-mailem na [email protected] či telefonicky na 545215209, 724689208.

Výhody:

  • 50 metrů zastávka tramvaje a autobusu – MHD 10 min. do centra, autem 5 min.
  • veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí
  • klidné a čisté prostředí – parkování na ulici
  • budova je zabezpečena
  • velmi dobrý stav

V tuto chvíli Vám můžeme představit vizualizaci obchodních prostor, abyste si dokázali představit, jak by mohly vypadat. Bohužel vám momentálně nemůžeme poskytnout aktuální fotografie, jelikož to nynější činnosti v prostoru neumožňují.